Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pokemon: Zapowiedziano nową grę

Miłośnicy tych pociesznych stworków mogą zacierać ręce. Nintendo zapowiedziało nową grę z ich udziałem. Będzie nią...

Pokemon Black and White 2. Ta zapowiedź nie powinna być wielkim zaskoczeniem dla graczy, którzy spodziewali się sequela Pokemon Black and White już od dawna.

Reklama

Pokemon Black and White 2 ujrzy światło dzienne w czerwcu, ale tylko w Japonii. Europejczycy będą musieli poczekać na premierę do jesieni. Gra będzie dostępna w wersjach na DS-a oraz 3DS-a. Zostało to już oficjalnie potwierdzone przez pracowników Nintendo.

Co ciekawe, Pokemon Black and White 2 to pierwszy bezpośredni sequel w historii cyklu. Choć trzeba pamiętać, że prawie każda para handheldowych gier doczekiwała się trzeciej odsłony.

Pokemon Black and White 2 - podobnie jak pierwsza część - zostanie wydana rozdzielnie. To znaczy wersję "czarną" i "białą" trzeba będzie kupić osobno. W Polsce pewnie niewielu fanów będzie w stanie sobie na to pozwolić. Za obie gry trzeba będzie prawdopodobnie zapłacić około 300 złotych.

Nintendo zapowiedziało, że w Pokemon Black and White 2 wprowadzi do gry parę nowych, legendarnych stworów - Czarnego Kyurema oraz Białego Kyurema. Nie wiemy, czy będzie to zupełnie nowy gatunek Pokemonów, czy odświeżona wersja któregoś z istniejących.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje