Pokemon TCG Scarlet & Violet - Temporal Forces: Znamy trzy karty Pokemonów!

Już za kilkanaście dni swój debiut zaliczy kolejny pełnoprawny dodatek do Pokemon Trading Card Game (TCG). Scarlet & Violet - Temporal Forces trafi na sklepowe półki dokładnie 22 marca. Ekskluzywnie poznaliśmy trzy Pokemony, które w nim zagoszczą.

O Temporal Forces pierwszy raz usłyszeliśmy na początku bieżącego roku. Producenci ujawnili wówczas, że docelowa premiera dodatku będzie miała miejsce 22 marca 2024 roku. W dodatku pojawią się karty ACE SPEC, wyróżniające się wyjątkowym designem w kolorze magenty.

Nadchodzący dodatek do TCG, Temporal Forces, wyróżni się przede wszystkim swoją zawartością. Najbardziej interesująca zawartość rozszerzenia to:

Reklama
  • 7 kart Trenera ACE SPEC i kart Energii Specjalnej
  • 13 Pokémonów ex i dwa Tera Pokémony ex
  • 22 karty ilustrowane rzadkich Pokémonów
  • 10 specjalnych kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów i kart Wsparcia
  • Sześć hiper rzadkich wytrawianych złotych kart

Ujawniamy trzy kolejne karty z dodatku Temporal Forces

Pierwszy stworek, jaki pojawi się w rozszerzeniu go Gastly, który figuruje w kolekcji pod numerem 102. Jest to najbardziej podstawowa odmiana Pokemona, posiadająca 60 HP. Gastly to charakterystyczna ciemna kulka o dwóch spiczastych zębach i dużych oczach.

Kolejny Pokemon z dodatku to... doskonale wszystkim znany Haunter, obecny w Temporal Forces pod numerem 103/162. Ten trujący stworek posiada na swoim koncie 90 HP i stanowi kolejną ewolucję wcześniej opisywanego Gastly’ego.

Pozostał nam jeszcze jeden Pokemon do ukazania, którym jest Gengar EX, najsilniejszy stworek z powyżej przedstawionych, posiadający aż 310 HP i widniejący w kolekcji z numerem 193. Jest to kolejna ewolucja Hauntera.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pokemon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy