Pokémon TCG: Scarlet & Violet. Poznaliśmy trzy karty Pokemonów z dodatku!

Na przełomie marca i kwietnia 2023 roku rynkowy debiut zaliczy duży dodatek do gry Pokémon Trading Card Game zatytułowany "Scarlet & Violet". Tymczasem na łamach naszego serwisu prezentujemy trzy Pokemony, które zagoszczą w ramach tego rozszerzenia. Jest na co czekać!

Pokemony to marka, która okazała się fenomenem na wszystkich globalnych rynkach i podbiła serca milionów na całym świecie, stając się jednocześnie jedną z wiodących ikon szerokiej kultury. Pokemonowa ekspansja trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, by coś w tej kwestii miało się zmienić.

Szczególną popularnością wśród entuzjastów Pokemonów cieszy się karciana kolekcjonerska gra Pokémon Trading Card Game (TCG), do której regularnie trafiają nowe dodatki. Producenci jakiś czas temu ogłosili, że już 31 marca bieżącego roku do dystrybucji trafi kolejne rozszerzenie - "Scarlet & Violet".

Reklama

W Scarlet & Violet uświadczymy wielu nowości, m.in. do gry trafi zaktualizowana mechanika rozgrywki Pokémon ex, jak również sporo stworków posiadających wysoką liczbę punktów życia, obdarzonych także potężnymi umiejętnościami i atakami. Łącznie w rozszerzeniu pojawi się 12 podwójnych kart Pokémon ex, 12 kart ultrarzadkich Pokémonów ex i 8 ultrarzadkich kart Wsparcia, 24 karty ilustrowane rzadkich Pokémonów oraz 10 specjalnych kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów i kart Wsparcia. Gdyby tego było mało, posiadacze dodatku otrzymają sześć hiperrzadkich wytrawianych złotych kart. Łącznie w Scarlet & Violet pojawi się ponad 190 kart.

Ekskluzywnie na łamach naszego serwisu prezentujemy Wam trzy Pokemony, które znajdą się w dodatku Scarlet & Violet:

Pierwszym z nim będzie stworek Ralts wprowadzony pierwotnie w III Generacji Pokemonów, sygnowany numerem 84 z kolekcji, obdarzony liczbą HP na poziomie 70.

Kolejny Pokemon, który zagości w Scarlet & Violet to oznaczony numerem 75 Kirlia. Nasz bohater dysponuje 90 punktami HP i stanowi pierwszy poziom ewolucji. Jego podstawową formą jest przedstawiony wcześniej Ralts.

Z numerem 86 w kolekcji ugościmy także Gardevoira, który posiada 310 HP, mierzy blisko 1,6 m i waży 48,4 kg. Jest to Pokemon będący na drugim poziomie ewolucji stanowiący finalną wersję Raltsa. Jego poprzednik to oczywiście Kirlia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pokemon | Pokemon Scarlet & Violet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama