Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pokemon Sun i Moon doczekają się sequelów

​Podczas zorganizowanej wczoraj specjalnej edycji Nintendo Direct - pokazu transmitowanego w serwisie YouTube - zapowiedziano nowe odsłony cyklu Pokemon o nazwach Ultra Sun i Moon.

Tytuły mogą wprowadzić błąd, bo mogą sugerować, że produkcje są jedynie rozbudowanymi wersjami ubiegłorocznych części serii - Sun i Moon. W rzeczywistości jednak gry będą bezpośrednimi sequelami obu wymienionych.

Reklama

To oznacza, że twórcy ponownie postanowili osadzić akcję w regionie Alola. Fabuła przedstawi wydarzenia kontynuujące historię z poprzednich odsłon. Najprawdopodobniej nie zabraknie znanych postaci.

Dyrektor gier - Junichi Masuda - obiecuje, że obiecują, że podczas zabawy natrafimy oczywiście na nowe stworki. Na razie jednak nie ujawniono żadnych istot, które pojawią się w powstających tytułach.

Pokemon Ultra Sun i Ultra Moon ukażą się 17 listopada. Produkcje - tak jak wcześniejsze części - zadebiutują na konsolach 3DS i 2DS. Odpowiedzialni za projekty developerzy podkreślają, że więcej szczegółów na temat produkcji ujawnią w późniejszym terminie.

Dowiedz się więcej na temat: Pokemon Sun

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje