Pokémon Horizons: The Series - nowe odcinki już na platformie Netflix

Firma The Pokémon Company International ogłosiła, że druga część "Pokémon Horizons: The Series" jest już dostępna w Polsce w serwisie Netflix.

Fani mogą oglądać najnowsze odcinki, kontynuując poznawanie świata Pokémonów wraz z dwójką bohaterów Liko i Royem - oraz ich partnerami Pokémonami, czyli Sprigatito i Fuecoco - przeżywając kolejne pełne akcji przygody z Friede, Kapitanem Pikachu i resztą Rising Volt Tacklers oraz odkrywając czekające na nich tajemnice.

Streszczenie drugiej części "Pokémon Horizons: The Series"

Liko, Roy i reszta Rising Volt Tacklers wyruszają w kierunku regionu Galar w poszukiwaniu prawdy o legendarnym Starożytnym Poszukiwaczu Przygód i jego Pokémonach określanych mianem Sześciu Bohaterów. W drodze Roy i Fuecoco znajdują nowego Pokémona-partnera, ale po ataku Odkrywców Liko i Sprigatito czują się bezradni. 

Reklama

Później Dot i Quaxly łączą swoje siły, Roy i jego Pokémon rozpoczynają specjalny trening, a Friede wyjawia, jak poznał Kapitana Pikachu. A kiedy Dzielna Olivine w końcu wyląduje w Galarze, czekają na nią zarówno starzy, jak i nowi przyjaciele - obok pełnych ognia wyzwań ze strony Lidera Siłowni i poważnie rozgniewanego galarianina Moltresa!

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: pokemony | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy