Pokemon Go zapowiada listopadowe polowanie na pokemony-robaki

W listopadzie z okazji Halloween w Pokemon Go zrobiło się strasznie, ale twórcy już szykują nową zawartość. W social mediach studio Niantic zapowiedziało, że kolejne wydarzenie w grze będzie dotyczyło polowania na pokemony-robaki, z dużymi nagrodami za wykonywanie zadań.

Listopad w Pokemon Go przyniesie zadania naukowe do wykonania w terenie, powiązane z pokemonami z gatunku tych, które wyglądają jak robaki. Jeśli w ciągu całego miesiąca uda wam się zebrać odpowiednią liczbę pieczątek, możecie otrzymać specjalną nagrodę oraz okazję do schwytania Shedinjy. Oznacza to prawdopodobnie, że Nincada oraz Ninjask również powinny stać się dostępne i to jeszcze w tym miesiącu.

Shedinja to pokemon typu robaka oraz ducha, który po raz pierwszy pojawił się w odsłonach Ruby oraz Sapphire. To tak naprawdę jedna z ewolucji Nincady, wypełniająca pustą skorupę Nincady, po tym jak ten ewoluował w Ninjaska - jego egzoszkielet stał się odrębnym pokemonem.

Reklama

Oznacza to, że macie jeszcze tylko kilka dni na ukończenie specjalnego eventu halloweenowego. W tym roku po raz pierwszy pojawiają się w nim Drifloon, Drifblim, Stunky oraz Skuntank - czyli Pokemony typu Duchowego / Mrocznego. W sklepie pojawiło się trochę nowych strasznych przedmiotów, jak plecak Gengar. Poza tym, za złapanie pokemonów możecie w tym miesiącu otrzymać podwójną liczbę cukierków.

Walka o raid na gymy zaznajomi was z Giratiną, pierwszym pokemonem legendarnym 4. generacji, jaki pojawia się w grze. Spotkać go będziecie mogli do 20 listopada. Natomiast na 10 listopada zaplanowano Dzień Społeczności, który może dać dostęp do Cyndaqula, czyli startera Pokemon Gold i Silver.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pokemon go
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy