Pokémon GO wprowadza nową funkcję. Czego będzie dotyczyć?

Gra Pokémon GO staje się jeszcze bardziej społecznościowa. Firma Niantic ogłosiła najnowszą funkcję w Pokémon GO: Party Play.

Dzięki temu rozwiązaniu grupy 2 - 4 znajomych (posiadających poziom 15 lub wyższy) wreszcie mogą połączyć siły, aby podjąć wspólne wyzwania, odblokować bonusy i wchodzić ze sobą w interakcje. Funkcja Party Play jest dostępna od dziś, 17 października.

Jesteście gotowi na nowy sposób wspólnej gry ze znajomymi w Pokémon GO? Dzięki funkcji Rozgrywka grupowa możecie razem cieszyć się grą i wykonywać wyzwania - a wszystko to w ramach jednego, wspólnego doświadczenia w grze.

Graj ze znajomymi

Funkcja Rozgrywki grupowej pozwala nawet czterem trenerom posiadającym poziom 15 lub wyższy połączyć się w grupę w celu wspólnego grania. Dzięki temu będzie możliwe zobaczenie nie tylko swojego awatara, ale też awatarów znajomych na mapie w grze. Na swoim profilu trenera można znaleźć nową zakładkę "Party", z której gracze dowiedzą się w dowolnej chwili, co dzieje się w ich grupie. Będą mogli także pochwalić się najważniejszymi wydarzeniami z grupy ze wszystkimi.

Reklama

Wyzwania grupowe

Przewidziane wyzwania grupowe dotyczyć będą kręcenia PokéStopami, Raidów, łapania Pokémonów i nie tylko. Dodatkowo, podczas Raidów ze swoją grupą można aktywować nowy bonus - Moc grupy - która podwaja obrażenia ataków ładowanych Pokémonów.

Niezależnie od tego, czy Trenerzy chcą godnie reprezentować swój zespół, podjąć się nowych wyzwań lub wspólnie tworzyć nowe wspomnienia podczas łapania Pokémonów - rozgrywka grupowa umożliwi im to. Gdy zakończą rozgrywkę w grupie, otrzymają spersonalizowane podsumowanie w formie graficznej, zawierające osiągnięcia wraz z awatarami członków grupy.

Ekskluzywne koszulki z motywem Eevee dla całej grupy

W ramach nowego Special Research: Welcome Party - trenerzy będą mogli otrzymać ekskluzywne koszulki z motywem Eevee, Vaporeona, Jolteona i Flareona.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: pokemon go
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy