Pokémon GO: Świętuj premierę Detective Pikachu Returns

Niantic ogłosił, że Pikachu w czapce detektywa pojawi się w Pokémon GO z okazji premiery Detective Pikachu Returns na Nintendo Switch.

Od 5 do 9 października trenerzy będą mogli ukończyć badania czasowe o tematyce detektywistycznej. Wśród atrakcji: nowe pozy awatara, tematyczne wyzwania kolekcjonerskie i bonusy eventowe. 

Pikachu w czapce detektywa pojawi się w Pokémon GO przez ograniczony czas. Świętuj premierę Detective Pikachu Returns na Nintendo Switch, wykonując tematyczne badania czasowe w wydarzeniu Detective Pikachu Returns. Wydarzenie będzie miało miejsce od czwartku, 5 października 2023 r., godz. 10:00 do poniedziałku, 9 października 2023 r., godz. 20:00 czasu lokalnego.

W trakcie wydarzenia następujące Pokémony będą pojawiać się częściej w naturze:

Reklama

Dostępne będą tematyczne zadania badań terenowych. Poniższe Pokémony będzie można spotkać, wykonując zadania Field Research!

Bonusy


  • Trenerzy będą mogli cieszyć się niespodziewanymi spotkaniami z Pikachu w kapeluszu detektywa raz dziennie, w nagrodę za robienie zdjęć.
  • 2× XP za kręcenie PokéStopami podczas wydarzenia.

Badanie Czasowe Wydarzenia

Pomóż profesor Willow wytropić "interesującego Pokémona" w historii badań czasowych. Ukończ zadania Field Research, aby zdobyć spotkanie z Pikachu w kapeluszu detektywa.

Uwaga! Badania czasowe wygasają. Zadania związane z badaniami czasowymi muszą zostać ukończone, a nagrody muszą zostać odebrane przed poniedziałkiem, 9 października 2023 r., o godz. 20:00 czasu lokalnego. 

Nowe pozy awatarów

Stwórz postać swojego ulubionego detektywa z awatarem Detektyw Pikachu, który będzie dostępny w sklepie od 5 października 2023 roku.

Podczas grania w Pokémon GO należy uważać na otoczenie i przestrzegać wytycznych lokalnych organów ds. zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Pokémon GO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama