Reklama

Pokemon GO doczekało się nowych stworków

​Developerzy ze studia Niantic rozpoczęli proces stopniowego uzupełniania mobilnej gry Pokemon GO o nowe stworki.

We wpisie opublikowanym na oficjalnym Facebooku tytułu, twórcy projektu poinformowali, że w produkcji pojawiły się pierwsze istoty pochodzące z tak zwanej drugiej generacji. Kieszonkowe potworki z tej grupy oryginalnie zadebiutowały w odsłonach cyklu o podtytułach Gold i Silver.

Kolejne pokemony będą jednak dodawane stopniowo. Twórcy wspominają na razie tylko o Togepi i Pichu, ale gracze odkryli już, że dostępne są także dziecięce wersje Jigglypuffa, Jynxa, Magmara, Electabuzza i Cleafairy.

Jest tylko jeden, ale za to dośyć poważny haczyk. Stworki zdobyć można - przynajmniej na razie - tylko w jeden sposób: wykluwając z jajek, które znaleźć można w PokeStopach. Nie wiadomo, kiedy pojawią się w terenie.

Reklama

To jednak nie wszystko. Do 29 grudnia użytkownicy mogą natknąć się na specjalną wersję Pikachu, ubraną w czapkę świętego Mikołaja. Nie wiadomo czy schwytanie stworka z nietypowym nakryciem głowy przyniesie ze sobą jakieś bonusy.

Pokemon GO to oparta na modelu F2P produkcja dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Produkcja wykorzystuje technologię rzeczywistości rozszerzonej - zwiedzając okolicę, można spotkać tytułowe stworzenia, które należy łapać i kolekcjonować. Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun opublikowany z okazji udostępnienia nowych stworków:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy