Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pokazywany na E3 fragment z Days Gone rozegrany w inny sposób

​Sony opublikowało materiał prezentujący inną wersję gameplayu prezentowanego na konferencji firmy w trakcie E3.

Nagranie przedstawia misję, którą można było zobaczyć na czerwcowych targach w Los Angeles, ale rozegraną w nieco odmienny sposób. Zmianie uległy przede wszystkim pogoda oraz pora dnia - deszcz zastąpił śnieg, zaś zadanie rozpoczęło się nie w nocy, a za dnia.

Reklama

Twórcy podkreślają, że warunki atmosferyczne wpłyną na zabawę. W zależności od panującej aury, inaczej zachowają się zwierzęta i inne istoty - ze względu na niskie temperatury obecne w poprzedniej wersji gameplayu wilkołaki pochowały się w ukryciu. W efekcie nie zaatakowały.

Kolejna zmiana dotyczy sposobu rozprawienia się z napotkanymi po drodze napastnikami. O ile we wcześniejszym filmie bohater wpadł w zastawioną zasadzkę, o tyle teraz obszedł pułapkę dookoła, by rozprawić się z niespodziewającymi się niczego wrogami.

Akcję tytułu osadzono dwa lata po wybuchu pandemii tajemniczego wirusa zamieniającego ludzi w zombie. Gracze wcielą się w niejakiego Deacona St. Johna - motocyklisty starającego się przetrwać na północnozachodnim wybrzeżu USA.

Data premiery Days Gone pozostaje na razie nieznana. Wiadomo jedynie, że produkcja zawita na konsolę PlayStation 4. Wspomniany fragment rozgrywki można obejrzeć poniżej:

Dla porównania - poprzednia wersja gameplayu:

Dowiedz się więcej na temat: Days Gone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje