Reklama

Podano dokładną datę premiery Syberii 3

Kate Walker powraca. Twórcy słynnej serii Syberia ujawnili dokładną datę premiery trzeciej odsłony cyklu.

Jak poinformowali przedstawiciele odpowiedzialnego za grę studia Microids, tytuł zadebiutuje 20 kwietnia. Tego dnia produkcja zostanie wydana na trzech platformach sprzętowych - PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

To nie wszystko, ponieważ w planach jest również wersja tworzona z myślą o Switch - nowej konsoli przygotowywanej przez koncern Nintendo. Edycja ukaże się jednak w późniejszym, na razie niesprecyzowanym, terminie.

W produkcji po raz kolejny wcielimy się w znaną z poprzednich części Kate Walker. Rozgrywka rozpocznie się w momencie, w którym umierająca bohaterka zostaje odnaleziona przez plemię nomadów zwanym Youkoli.

Reklama

Nowością względem wcześniejszych odsłon cyklu jest fakt, że wydarzenia zostaną przedstawione w pełnym trójwymiarze. Nadmienić należy, że ponownie za ścieżkę dźwiękową tytułu odpowiada Inon Zur - autor muzyki między innymi do Fallouta 3 i 4 oraz serii Dragon Age i Prince of Persia.

W Polsce przygodówka ukaże się nakładem firmy CDP.pl. Warto podkreślić, że na wszystkich platformach docelowych produkcja dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej - zlokalizowane zostaną więc nie tylko napisy, ale i dialogi. Poniżej można obejrzeć najnowszy zwiastun Syberii 3:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy