Reklama

Podano datę premiery DLC z postacią Red Hooda do Injustice 2

​Twórcy wydanej w ubiegłym miesiącu bijatyki Injustice 2 ujawnili termin debiutu pierwszego dodatku do gry. W skład DLC wejdzie Red Hood.

Ed Boon, który stoi na czele odpowiedzialnego za powstanie produkcji studia NetherRealm, we wpisie opublikowanym na Twitterze poinformował, że rozszerzenie ukaże się 13 czerwca. Oczywiście na Xbox One i PlayStation 4.

Tego dnia DLC pojawi się jednak tylko jako część zbiorczego pakietu zatytułowanego Fighter Pack 1. W skład zestawu - poza Red Hoodem - wejdą jeszcze Sub-Zero i Starfire, do których dostęp otrzymamy po premierze postaci.

Na szczęście twórcy nie pozostawią na lodzie osób chcących nabyć wojownika oddzielnie. Mniej więcej tydzień później - a więc około 20 czerwca - do sprzedaży trafi dodatek zawierający tylko zamaskowanego mściciela. Ceny jednak nie podano.

Reklama

Red Hoodem jest Jason Todd, który niegdyś był Robinem - pomocnikiem Batmana. Karierę towarzysza Mrocznego Rycerza zakończył Joker, który w brutalny sposób zamordował nieszczęśnika. Po kilku latach został jednak wskrzeszony dzięki wodom z Jamy Łazarza. Powrót do życia ma swoją cenę w formie nadmiernej agresji i żądzy mordu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy