Początek legendy w zwiastunach premierowych Assassin's Creed Origins

W tym tygodniu światło dzienne ujrzy Aassassin's Creed Origins - pierwsza od dwóch lat duża odsłona cyklu z zabójcami w kapturach. Z tej okazji firma Ubisoft opublikowała nowe zwiastuny gry.

Pierwsze nagranie trafiło do sieci najwyraźniej przedwcześnie, ponieważ zaczęło pojawiać się w różnych kanałach w serwisie YouTube, ale nie na profilu wydawcy. W filmie - prezentującym wygenerowane na silniku produkcji sceny w rozdzielczości 4K - narrator przekonuje, że nadszedł czas na narodziny legendy, która rozprzestrzeni się na całym świecie, zaś zapoczątkowana rewolucja "zmieni bieg historii".

Drugi trailer opublikowano już oficjalnie, dzięki czemu dostępny jest także w polskiej wersji językowej. Materiał jest jednak znacznie krótszy, a także pozbawiony monologu. Przedstawia za to oceny wybranych mediów.

Reklama

Akcję produkcji osadzono w starożytnym Egipcie. Głównym bohaterem jest Bayek z Siwy - ostatni z tak zwanych medjai, czyli ówczesnych odpowiedników stróżów prawa. Widząc, ze kraj pogrąża się w chaosie i korupcji, mężczyzna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Działania podopiecznego doprowadzą do utworzenia słynnego Bractwa Asasynów.

W najnowszej części twórcy wprowadzą szereg zmian do znanej mechaniki rozgrywki. Wiele elementów produkcji skonstruowano w taki sposób, że obecnie przypominają rozwiązania znane z gier RPG. Na przykład wyposażenie opisane jest określonymi statystykami, a umiejętności umieszczono w drzewku podzielonym na trzy części.

Assassin’s Creed Origins zadebiutuje w najbliższy piątek - 27 października. Tego dnia gra pojawi się na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniane zwiastuny przygotowany można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Origins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy