Reklama

Po internecie krąży zdjęcie PlayStation VR2

Do premiery PlayStation VR2 zostało jeszcze prawdopodobnie trochę czasu, ale do niektórych deweloperów sprzęt Sony trafia wcześniej. Jeden z nich pochwalił się nawet tym faktem na Twitterze.

PlayStation VR2 to obok Horizon Forbidden West czy God of War Ragnarok jedna z najbardziej wyczekiwanych premier Sony w tym roku. Fanów wirtualnej rzeczywistości nie ma może aż tak wielu, biorąc pod uwagę barierę wejścia, ale technologia robi się coraz bardziej imponująca, a PSVR2 pozwoli graczom wejść na jeszcze wyższy poziom rozgrywki.

O ile PlayStation VR2 faktycznie zadebiutuje w tym roku. Sony ma za sobą już oficjalną prezentację przedstawiającą szczegóły nowych gogli i zmiany wprowadzone względem pierwszego modelu, ale nie padła wtedy data premiery. Plotki mówią aktualnie o debiucie w tym roku lub na początku przyszłego.

Reklama

Na pewno jesteśmy jednak pewni, że PlayStation VR2 istnieje, działa i ma się dobrze. Jeżeli ktoś miał względem tego jakieś wątpliwości, Bit Planet Games rozwiało wątpliwości niedowiarków na swoim Twitterze.

Deweloper wrzucił zdjęcie nowych gogli Sony z krótkim komentarzem: "Zgadnijcie, co pojawi się na PSVR2". Chcieli pochwalić się tym samym, że pracują nad nową grą na PlayStation VR2 albo planują sprowadzić swoją grę Ultrawings na sprzęt Sony. Z tej okazji wrzucili zdjęcie, które szybko zniknęło z Twittera. Gogle wyglądają bardzo podobnie do zdjęć promocyjnych Sony, a wysyłka do deweloperów oznacza, że sprzęt działa już wystarczająco dobrze, żeby móc na nim testować nowe gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy