Reklama

Pluszaki wracają do łask?

Zapewne wszyscy pamiętają jaki "szał" swego czasu wzbudziły Angry Birds. Powoli powstają koleje części tej, już w tej chwili kultowej gry. Ale trzeba przypomnieć czasy, kiedy to Angry Birds pojawiły się na rynku po raz pierwszy, a wraz z nimi cała gama przeróżnych gadżetów.

Nikt wówczas nie rozumiał fenomenu Angry Birds i tego, że bardzo często dorośli ludzie kupują pluszowe maskotki z wkurzonymi ptakami, i na pewno nie kupowali ich dla swoich dzieci.

Angry Birds zawładnęły umysłami wszystkich, a świat takich gadżetów jak pluszaki odżył na nowo. W samochodach, na biurkach w pracy czy przy komputerze w domu można było znaleźć pluszaki Angry Birds. Czy wytyczoną przez kultową grę o ptakach może podążyć również i Minecraft?

Liczba fanów tej gry rośnie w zastraszającym tempie. Już wszyscy fani wiedzą, że mogą się wyposażyć w koszulki Minecrafta, ale czy ktoś słyszał o pluszakach wzorem Angry Birds ? To absolutny debiut, po raz pierwszy w Polsce będą dostępne pluszowe Minecrafty.

Reklama

Duże i wytrzymałe, ale co najważniejsze wydające dźwięki prosto z gry. Wyglądem przypominającym postacie z gry. Jeśli kiedyś fani Minecrafta zazdrościli gadżetów fanom Angry Birds to po debiucie Creeper Plushie sytuacja może się odwrócić.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama