Plotki sugerują, że Ubisoft nie planuje tworzyć The Division 3

​Czyżby marka The Division miała pójść w zupełnie nowym kierunku? Z Heartland na horyzoncie pojawił się raport zdradzający szczegóły dotyczące dalszych losów serii.

The Division może nie należeć teraz do najpopularniejszych gier multiplayer na rynku, ale niegdyś cieszyło się ogromną popularnością. Obie odsłony serii przyciągnęły do siebie miliony użytkowników, a dwójka zaliczyła świetną premierę i przez ostatnie cztery lata sprzedała aż dziesięć milionów kopii.

Na uwagę zasługuje również fakt, że The Division 2 jest cały czas rozwijane. W grze trwa właśnie 10 sezon, Massive wyrażało już chęć dalszego aktualizowania swojej produkcji, a społeczność wydaje się wystarczająco zaangażowana, żeby dalej inwestować pieniądze w ten tytuł. Na horyzoncie widać również The Division Heartland, spin-off, który będzie nie lada atrakcją dla fanów serii.

Reklama

Nowy raport Insider Gaming rzucił dodatkowo odrobinę światła na odległą przyszłość The Division. Według źródeł bliskich Ubisoftowi francuski wydawca nie planuje aktualnie tworzenia kolejnej, pełnoprawnej odsłony serii. Jeżeli The Division 3 kiedykolwiek powstanie, przyjdzie nam jeszcze trochę na nie poczekać.

Trudno na ten moment powiedzieć, jaka jest alternatywa w oczach Ubisoftu. Najbardziej oczywistym scenariuszem jest oczywiście dalszy rozwój The Division 2. Prawdopodobnie musieliby jednak zorganizować jakieś duże, głośne wydarzenie, które przyciągnęłoby z powrotem więcej osób do tego tytułu. Możliwe również, że regularne wsparcie dostawać będzie The Division Heartland i tam przeniesie się większość społeczności.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy