Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PlayStation TV wypada z gry

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów sprzętu Sony - to już oficjalny koniec japońskiej przystawki do odbiorników TV.

Plan ożywienia Vity przez podpięcie jej do telewizora spalił na panewce. Nieco ponad dwa lata wytrzymało na rodzimym rynku urządzenie, które miało przyczynić się do zmartwychwstania PS Vity - PlayStation TV.

Reklama

Zapowiedź stacjonarnej wersji handhelda, która pozwalała na ogrywanie tych samych gier na wielkim ekranie została przyjęta nader entuzjastycznie - ostatecznie jednak mało kto zainteresował się nowym wynalazkiem Sony.

Można winić za to brak wsparcia producentów, można winić dziwną listę kompatybilności z urządzeniem (wiele gier z Vity z tego czy innego względu nie działało na PSTV), można winić cenę kart pamięci - ostatecznie jednak nie ma co gdybać.

Produkcja PS TV w Japonii została zakończona i kolejne konsole nie znajdą się już na sklepowych półkach. Pytanie, jak i kiedy wpłynie to na europejski i amerykański rynek, gdzie PlayStation TV też nie podbiło serc mas.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje