Reklama

Playstation Showcase: Spider-Man 2 w 2023 roku

Z wielkimi premierami przychodzi wielka odpowiedzialność, Miles. Tak, tak - wygląda na to, że w kolejnym Spider-Manie przyjdzie nam kierować dwiema postaciami. Peterem Parkerem i Milesem Moralesem. A z kim przyjdzie im się mierzyć? Cóż - na pewno z wieloma znanymi i (nie)lubianymi, ale na nikogo nie czekamy tak bardzo, jak na Venoma.

Mamy go! Jeśli nie możecie się doczekać, przeskoczcie do 1:15 zwiastuna i... niestety uzbrójcie się w cierpliwość. Na wielkie spotkanie przyjdzie nam zaczekać aż do 2023 roku. Jedno czego możemy być pewni - Insomniac Games dowiozą. Robili to już wielokrotnie.

Wracając do początku trailera. Widać na nim, jak pajęczy duet zmaga się na ulicach Nowego Jorku z rosnącą przestępczością. Swoją drogą, przestępcy w tym mieście muszą być masochistami wiedząc, kto broni mieszkańców przed złem a i tak parając się bandytką.

A może stoi za nimi ktoś równie potężny? Tak, tak - oprócz Venoma przyjdzie nam się zmierzyć z Kravenem Łowcą. Pamiętacie tego, odzianego w skórę lwa Rosjanina? Wygląda na to, że Spidey będzie jego kolejną zwierzyną łowną. Panowie Peter i Miles będę mieli pełne sieci roboty.

Reklama

Nie jest pewne, czy nowy Spider-Man będzie grą cross genową. Data premiery jest dość odległa, dlatego - inaczej niż w przypadku God of War: Ragnarok, czy Gran Turismo 7 - można przypuszczać, że tytuł trafi tylko na konsolę nowej generacji.

Rodzą się także inne pytania. Czy Green Goblin w końcu odwiedzi Nowy Jork? Czy Peter będzie mógł przywdziać strój z Symbiotem? Czy gra pozwoli nam wybrać na początku kim chcemy sterować, czy sprytnie poprowadzi fabułę tak, żebyśmy wcielali się w obu bohaterów? Jakie nowe umiejętności i gadżety dostanie Spidey?

Cóż, na to wszystko przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Insomniac Games i tak już podkręciło zainteresowanie, przedstawiając Venoma na tak wczesnym etapie. Kolejne informacje na pewno będą... tkane niczym pajęcza sieć. Już teraz wiemy, że damy się w nią złapać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy