Reklama

PlayStation Plus teraz o połowę taniej

​Sony Interactive Entertainment poinformowało o promocji obejmującej roczną subskrypcję PlayStation Plus. Z 50% rabatu mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy nie mają aktywnej usługi w momencie zakupu. Oferta jest już aktywna i będzie dostępna do 19 grudnia 2021 roku.

Co więcej, na wszystkie osoby, które wykupią teraz abonament PlayStation Plus czeka grudniowa oferta, w której znajdują się aż trzy tytuły na konsole PlayStation 5 i PlayStation 4: LEGO Superzłoczyńcy DC, Mortal Shell i Godfall: Challenger Edition.

Oprócz comiesięcznych darmowych gier, na wszystkich posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus czekają ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, możliwość grania online, a także PlayStation Plus Video Pass, czyli usługa, w ramach której aktywni subskrybenci PlayStation Plus zyskują dostęp do filmów i seriali od Sony Pictures Entertainment.

Reklama

LEGO Superzłoczyńcy DC

Nowa przygoda z serii DC/LEGO, w której każdy ma szanse stać się najlepszym złoczyńcą, jakiego kiedykolwiek widział świat. Liga Sprawiedliwości zniknęła, pozostawiając ochronę Ziemi swoim kontrpartnerom. Wraz z osławionymi Superzłoczyńcami DC, Jokerem i Harley Quinn, a także wieloma innymi członkami Ligi Niesprawiedliwości, gracze wyruszą w niezwykle pasjonującą przygodę.

Mortal Shell

Mortal Shell to wciągająca gra RPG akcji, która wystawi na próbę psychikę i wytrwałość nawet najbardziej wytrawnych graczy. Gdy szczątki ludzkości usychają i parszywieją, zapalczywi wrogowie szykują się do ataku w stęchłych ruinach. Ci, którzy chcą przetrwać muszą dysponować wyostrzonymi zmysłami, a także precyzją i instynktem.

Godfall: Challenger Edition

Aperion stoi o krok od zagłady. Gracze wcielą się w postać jednego z ostatnich rycerzy z zakonu Valorian, czyli wojowników, którzy zyskują niemal boską moc i mistrzowsko władają orężem, dzięki legendarnym bojowym pancerzom Valorplate. Godfall to pierwsza gra akcji RPG, łącząca walkę wręcz ze zbieraniem łupów. Na graczy czeka aż pięć klas broni całkowicie zmieniających styl gry, 12 pancerzy Valorplate, a także tryb współpracy online. Godfall: Challenger Edition, pozwala nowym graczom doświadczyć trzech trybów w ramach endgame, bez części fabularnej podstawowej wersji gry i dodatków Fire & Darkness. Jednocześnie oferuje obecnym graczom nowe, ekscytujące tryby i nagrody. Godfall: Challenger Edition będzie dostępny w PlayStation Plus od 7 grudnia do 3 stycznia.

Czym jest PlayStation Plus?

PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz wyjątkowe oferty dzięki PlayStation Plus Rewards. Usługa PS Plus jest dostępna w następujących abonamentach: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama