Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PlayStation Plus: Ramówka na styczeń 2014 roku

Sony ogłosiło dziś styczniową ramówkę dla członków PS Plus.

Znalazły się w niej m.in. takie gry jak: Don't Starve na PS4, DmC: Devil May Cry i Borderlands 2 na PS3 oraz Soul Sacrifice i BlazBlue Continuum Shift Extend na PS Vita. Nowe gry na PS3 i PS Vita będą dostępne od 24 grudnia, a gry na PS4 od 8 stycznia.

Reklama

Don't Starve

Wejdź do niezbadanego świata pełnego dziwnych stworzeń, niebezpieczeństw i niespodzianek w Don't Starve na PS4. Wcielasz się w Wilsona, odważnego naukowca uwięzionego przez demona i przeniesionego w tajemniczy, dziki świat. Skorzystaj z tego, co daje ci nowe środowisko, aby uciec i odnaleźć drogę do domu. Don’t Starve będzie dostępne na PS Plus od 8 stycznia.

DmC: Devil May Cry

Zmierz się z demonami w DmC: Devil May Cry na PS3, w którym jako młody Dante stawisz czoła potworom w ludzkim i piekielnym wymiarze. Gra zachowuje pełną stylu akcję, płynne walki i pewnego siebie bohatera, ale jest o wiele bardziej brutalna i instynktowna.

Borderlands 2

W przygodowej grze akcji na PS3, Borderlands 2, musisz zdemaskować skorumpowaną korporację Hyperion i jej szefa, zwanego Handsome Jack, w ekscytującej kampanii jednoosobowej. Do wyboru masz wiele klas postaci, m.in. przerażającego Gunzerkera, który może walczyć za pomocą dwóch broni jednocześnie. Odkryj nowe sposoby atakowania wrogów dzięki nieograniczonemu szeregowi broni i sprzętów.

Zarówno najnowsza odsłona serii Devil May Cry, jak i druga część kultowego Borderlands pojawią się na PS3 w usłudze PS Plus już 24 grudnia.

Soul Sacrifice

Użytkownicy systemu PS Vita będą mogli wyruszyć na niezwykłą przygodę, podczas której poznają czarną, potężną magię. Uwolnij się z koszmarnego więzienia i ucieknij ze szponów strasznego czarownika w grze Soul Sacrifice dostępnej od 24 grudnia. Po przebudzeniu wydaje ci się, że twój los został już przesądzony: będziesz kolejną żywą ofiarą czarodzieja Magusara. Ale kiedy już wszystko wydaje się stracone, pojawia się tajemnicza mówiąca książka, która odkrywa magiczne sekrety, wciąga cię i pozwala na nowo przeżyć historię potężnego maga.

BlazBlue Continuum Shift Extend

BlazBlue Continuum Shift Extend to najnowszy dodatek do serii BlazBlue, dostępny na PS Vita już od 24 grudnia. Najnowsza część wprowadza cztery nowe historie, niezwykle trudny tryb UNLIMITED MARS oraz nową grywalną postać - Reliusa Clovera. Gracze zobaczą też streszczenie dotychczasowej historii Calamity Trigger.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje