Reklama

PlayStation Plus - poznaliśmy ofertę na sierpień

​Sony przedstawiło oficjalnie gry, w które już niebawem zagrają wszyscy abonenci usługi PlayStation Plus. Tym razem wszystkie tytuły będą dostępne zarówno na PlayStation 4, jak i na PlayStation 5.

3 sierpnia w ramach PlayStation Plus udostępnione zostaną trzy tytuły:

  • Hunter's Arena: Legends
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  • Tennis World Tour 2

Hunter's Arena: Legends to sieciowa gra akcji utrzymana w klimacie fantasy. Produkcja studia Maintisco łączy w sobie elementy MMORPG-a oraz battle royale. Jednak - w przeciwieństwie na przykład do Fortnite'a - nie skupia się wyłącznie na rywalizacji. Podczas zabawy eksplorujemy planszę, walczymy z potworami czy odkrywamy skarby. Możemy także łączyć się w drużyny i wspólnie wyruszać na łowy na potężniejsze monstra. Pojawienie się w PlayStation Plus będzie dla Hunter's Arena: Legends jednocześnie premierą.

Reklama

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville to sieciowa, trzecioosobowa gra akcji, wydana w ramach serii wywodzącej się ze smartfonów i tabletów. Motywem przewodnim jest w niej wojna pomiędzy agresywnymi roślinami a zombie, tocząca się w tytułowym miasteczku Neighborville. Grać można zarówno przeciwko, jak i ramię w ramię z innymi graczami. Jest też możliwość zabawy ze sztuczną inteligencją. Potyczki mają kameralny charakter - plansze są stosunkowo niewielkie, a ściera się ze sobą jednocześnie do ośmiu graczy. Średnia ocen w portalu Metacritic: 7,7/10.

Tennis World Tour 2 to kontynuacja symulacji tenisa ziemnego, w której wiernie odwzorowano specyfikę tej dyscypliny sportu, a jednocześnie oddano jej dynamikę, dzięki czemu może to być niezła propozycja także dla osób, które na co dzień nie interesują się poczynaniami tenisistek i tenisistów. Z kolei entuzjaści tego rodzaju poczynań powinni być zachwyceni możliwością wcielenia się w jedną z 38 światowych gwiazd oraz gry na popularnych imprezach i obiektach. Średnia ocen w portalu Metacritic: 5,6/10.

Osoby, które zdecydują się na zakup PlayStation Plus w najbliższych dniach, uzyskają także dostęp do gier udostępnionych w lipcu, a mianowicie:

  • A Plague Tale: Innocence (tylko na PS5)
  • Call of Duty: Black Ops 4
  • WWE 2K Battlegrounds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy