Reklama

PlayStation Plus - poznaliśmy gry na luty 2022

​Sony zapowiedziało trzy gry, które trafią w lutym do usługi PlayStation Plus. Abonenci raczej nie będą zachwyceni.

Sony poinformowało, że od 1 lutego (tj. najbliższy wtorek) w usłudze PlayStation Plus zadebiutują następujące gry:

  • EA Sports UFC 4 (PS4, PS5)
  • Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4, PS5)
  • Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Nie da się ukryć, że lutowa oferta PlayStation Plus jest skierowana do bardzo specyficznej grupy graczy. EA Sports UFC 4 to bijatyka przeznaczona w szczególności dla fanów mieszanych sportów walki. Planet Coaster: Console Edition to tytuł, który przypadnie do gustu wyłącznie miłośnikom simów i... wesołych miasteczek. Najbardziej uniwersalną propozycją wydaje się być Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, czyli samodzielna wersja dodatku do gry Borderlands 2, wydanego w 2013 roku. Co więcej, Planet Coaster: Console Edition uruchomią wyłącznie posiadacze PlayStation 5.

Reklama

PlayStation Plus na luty - oceny gier

UFC 4 trafiło do sprzedaży 14 sierpnia 2020 roku. Gra zyskała przychylność recenzentów (średnia ocen w portalu Metacritic: 7,8/10), ale zganili ją sami gracze (średnia ocen użytkowników Metacritica: 1,6/10). Lepiej poradziła sobie Planet Coaster: Console Edition (8,1/10 i 6,7/10). Na podstawie ocen w Metacritic niewiele można powiedzieć o ostatnim tytule - Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (średniej oceny redakcji jeszcze brak, a średnia nota od użytkowników to... 3,3/10).

Warto pamiętać, że jeśli nosicie się z zamiarem wykupienia abonamentu PlayStation Plus, teraz będzie na to dobry moment. Jeśli zrobicie to do końca miesiąca, zdążycie dodać do swojej biblioteki trzy tytuły ze stycznia. A były to naprawdę godne uwagi produkcje: DiRT 5 (średnia na Metacriticu: 8,0/10), Deep Rock Galactic (8,3/10) oraz Persona 5 Strikers (8,3/10). Wszystkie z nich są dostępne zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Jak oceniacie propozycję Sony na nadchodzący miesiąc?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama