Reklama

PlayStation Plus: Jakie gry zobaczymy w styczniu 2022?

Poznaliśmy styczniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają 3 tytuły na konsole PlayStation 5 i PlayStation 4: PERSONA 5 Strikers, DIRT 5 i Deep Rock Galactic. Oferta będzie aktywna od 04.01.2022.

PERSONA 5 Strikers

W tej dynamicznej grze akcji RPG, grupa bohaterów przygotowuje wakacyjną wyprawę, a tymczasem w Japonii dochodzi do serii dziwnych zdarzeń, które wymagają ich interwencji. Wyprowadź kontruderzenie przeciw zepsuciu ogarniającemu japońskie miasta i dołącz do Phantom Thieves. Wkrocz do stylowego świata serii PERSONA z nową fabułą, kontroluj drużynę w trakcie napiętych pojedynków, odkryj sekret i ocal osoby uwięzione w centrum kryzysu.

DIRT 5

To najambitniejszy tytuł w historii tej legendarnej serii wyścigów rajdowych firmy Codemasters. Dzięki nowym funkcjom i zapierającym dech w piersiach doznaniom DIRT 5 tworzy niepowtarzalny klimat, którego esencją są pasjonujące wyścigi  i niepowtarzalny styl. Gracze mogą korzystać z ponad 70 tras w 10 miejscach na całym świecie, przy zmiennej pogodzie oraz niebezpiecznych warunkach. Sprawdź swoje umiejętności poczynając od jazdy po nowojorskim lodzie, poprzez włoskie kamieniołomy, a kończąc na brazylijskich fawelach. Przeżywaj niezapomniane chwile za kierownicą wielu wspaniałych samochodów, wśród których są legendarne auta rajdowe, potężne ciężarówki oraz sprint cary.

Reklama

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic to pierwsza strzelanka FPS z gatunku sci-fi rozgrywana w trybie współpracy. Gracze mogą wcielić się w rolę niepokornego kosmicznego krasnoluda, penetrować otoczenie mogące ulec stuprocentowej destrukcji (nie istnieje z góry wytyczona trasa, można więc ukończyć misję wedle woli graczy) i stawiać czoła niezliczonym hordom obcych.

Gra oferuje tryb współpracy dla czterech graczy. Współdziałaj w grupie podczas prac górniczych i eksploracyjnych, przedzierając się przez gigantyczny system jaskiń pełnych hord śmiertelnie groźnych wrogów oraz cennych zasobów. Pokonuj szeregi obcych jako Strzelec (Gunner), przeprowadzaj rekonesans i oświetlaj jaskinie jako Zwiadowca (Scout), drąż twarde skały będąc Górnikiem (Driller) lub wspieraj sojuszników za pomocą struktur i wieżyczek obronnych, wcielając się w Inżyniera (Engineer).

PlayStation Plus - co to jest?

PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz wyjątkowe oferty dzięki PlayStation Plus Rewards. Usługa PS Plus jest dostępna w następujących abonamentach: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy