Reklama

PlayStation Plus: Darmowe gry do pobrania w listopadzie ujawnione!

​Ech te przecieki. Czasem chciałoby się mieć niespodziankę, a tu jeszcze przed oficjalną zapowiedzią Sony, cztery gry oferowane w ramach PlayStation Plus zostały ujawnione.

Źródłem przecieku ponownie jest Dealabs, którzy bezbłędnie wytypowali gry w we wrześniu i październiku. Według nich listopadowy PS Plus będzie składał się z następujących gier:

  • The Walking Dead: Saints & Sinners
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • First Class Trouble
  • Knockout City

The Walking Dead: Saints & Sinners, to tytuł przygotowany z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Jest to pierwszoosobowa gra akcji oparta na licencji serialu. W grze trafiamy do Nowego Orleanu, gdzie wplątujemy się w wojnę między dwiema zwaśnionymi frakcjami. Od decyzji gracza zależą losy bohatera. Albo opowie się on po jednej ze stron, albo będzie musiał dość sprawnie manewrować, by zyskać przychylność obu.

Reklama

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, to z kolei powrót znanej gry RPG o tym samym tytule (bez przedrostka Re- oczywiście). Tytuł zadebiutował w 2012 roku na Xbox 360, PS3 i PC. Grę charakteryzuje rozległy świat, oryginalna fabuła i mnóstwo możliwości tworzenia postaci. Walka jest dynamiczna - bliżej jej do God of War, niż serii Elder Scrolls. Gra oferuje wiele, wiele godzin dobrej zabawy dla fanów RPGów.

Znajdzie się też coś dla miłośników rozgrywki wieloosobowej. First Class Trouble jest bowiem asymetryczną grą sieciową, w której staramy się przetrwać na statku kosmicznym kontrolowanym przez zabójczo groźne AI. Jedynym sposobem na przeżycie, jest zresetowanie sztucznej inteligencji. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Ostatnim - również sieciowym - tytułem, jest Knockout City, które inspirowane jest znaną z podwórek grą "w dwa ognie" lub "zbijanym". Grę zaczynamy od stworzenia własnego zawodnika, a akcję obserwujemy zza jego pleców. Celem gry jest zbijanie rywali. Pomóc ma w tym zbieranie rozrzuconych po mapie piłek, przyjmowanie podań od innych graczy i posługiwanie się specjalnymi zdolnościami. Może nie są to super hity i gry, na które wszyscy czekają, ale z pewnością warto przyjrzeć się im bliżej.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy