Reklama

PlayStation Plus: Baza użytkowników i oferta na lipiec

Jeżeli należycie do grupy osób, które posiadają konsole PlayStation 4, ale wciąż narzekają na darmowe produkcje udostępniane w ramach płatnego abonamentu sieciowego, to mamy dla was dobre wieści - wygląda na to, że Sony w końcu wysłuchało waszych głosów.

O utrzymanie tej liczby naprawdę warto się starać. Japończycy lubią się chwalić liczbami (w przeciwieństwie do Microsoftu, który taktownie milczy zarówno w temacie sprzedaży XBO, jak i danych na temat Xbox Live Gold).

Andrew House, szef wszystkich szefów w Sony Interactive Entertainment ogłosił właśnie, że na subskrypcję PS+ zdecydowało się 20,8 milionów użytkowników. To liczba o połowę mniejsza od graczy, którzy zdecydowali się nabyć PS4 (przynajmniej według najświeższych danych), ale i tak robi ona nieliche wrażenie.

I bardzo cieszy, że lipcowa rozpiska rzeczywiście uzasadnia opłacenie abonamentu. Sony bowiem postanowiło podjąć uczciwą walkę z Microsoftem. W tym miesiącu prym wiedzie Sony, które zaprosi na dyski nie tylko "samodzielny dodatek" do czwartych Saints Row (popłuczyny po oryginale, ale da się przy nim spędzić dobrych kilka godzin), ale i Furi, świeżutki, diablo stylowy tytuł od autorów Squids Odyssey. Ponadto otrzymamy wart 40 dolarów pakiet startowy Paragona, moboshootera (acz raczej moby) od autorów Unreal Tournamenta.

Reklama

Użytkownicy PS3 mogą z kolei liczyć na polskiego shootera oraz okazję, by zająć się transportem puszystej białogłowy. A chłopcy-vitowcy raz jeszcze przybiją sobie piątki z Księciem Persji, po czym wezmą się za bary z ciepło przyjętym jRPG-iem. Cały zestaw prezentuje się następująco:

PlayStation 4

  • Saints Row: Gat Out of Hell
  • Furi

PlayStation 3

  • Fat Princess
  • Call of Juarez: Bound in Blood

PlayStation Vita

  • Prince of Persia: Revelations
  • Oreshika: Tainted Bloodlines

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje