Reklama

PlayStation Now: Cztery kolejne gry trafią w grudniu do usługi

​Sony właśnie ujawniło nowe gry PlayStation Now, które zostaną dodane do usługi jeszcze w grudniu 2021 roku.

Co miesiąc Sony dodaje nowe gry do swojej subskrypcyjnej usługi PlayStation Now. Łącznie to już setki gier z różnych generacji konsol. PlayStation Now może i nie wzbudza takich emocji, co darmowe gry PS Plus, ale subskrybenci zdecydowanie nie mają powodów do narzekań. Za stosunkowo niską cenę PlayStation Now daje sporo możliwości do zabawy.

Sony uchyliło rąbka tajemnicy i pokazało zestaw, na który będą składać się z cztery tytuły. Najważniejszą grą miała być wątpienia Grand Theft Auto 3: The Definitive Edition, zremasterowana wersja klasycznej gry na PS2 z otwartym światem, która została niedawno wydana jako część kolekcji Grand Theft Auto Trilogy. Słowo miała, jest tutaj kluczowe, bo obecnie nie ma się z czego cieszyć. Gra znajduje się w dość opłakanym stanie, a wokół sprawy narasta coraz więcej irytacji i nieporozumień. Rockstar nawet przywrócił możliwość pobierania oryginalnej trylogii na PC. Niestety ominęło to konsole. Jest mało prawdopodobne, że do 31 stycznia GTA zostanie spatchowane na tyle, by stało się w grywalne.

Reklama

Gry, które w grudniu trafią do PlayStation Now:

  • Final Fantasy 10/10-2 HD Remaster
  • Grand Theft Auto 3: The Definitive Edition (do 31 stycznia 2022)
  • John Wick Hex
  • Spitlings

Kolejną dużą grą, na którą warto zwrócić uwagę, jest Final Fantasy 10/10-2 HD Remaster. Ta kolekcja gier łączy wersje HD cieszącego się uznaniem krytyków Final Fantasy 10 JRPG i jego bezpośrednią kontynuacją - Final Fantasy 10-2. Final Fantasy 10 pozostaje jedną z najpopularniejszych gier tej serii i powinna stanowić mocny dodatek do oferty PlayStation Now.

Dwie pozostałe gry, to strategia John Wick Hex i kooperacyjna zręcznościówka Spitlings. Obie gry trafią na PlayStation Now we wtorek, 7 grudnia.
W sieci już krążą plotki o tym, że Sony tworzy usługę konkurencyjną dla Xbox Game Pass. Nie wiadomo, czy będzie to zupełnie nowy produkt, czy rozbudowie ulegnie PlayStation Now.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje