PlayStation Meeting: Czy 20 lutego poznamy nowe PlayStation?

Mówi wam coś nazwa PlayStation Meeting? Ostatnia publicznie znana impreza o tej nazwie miała miejsce na początku 2011 roku.

Wtedy Sony pokazało światu NGP - następcę PSP, który ostatecznie trafił do sprzedaży jako PlayStation Vita. Kolejne PlayStation Meeting odbędzie się za kilka tygodni. Wnioski wyciągnijcie sami...

Z tzw. "partyzanta" Sony umieściło na kanałach YT filmik, zatytułowany "See the Future" ("Zobacz przyszłość"), który możecie zobaczyć poniżej. Zapowiada on spotkanie z wybranymi przedstawicielami mediów, które odbędzie się (według doniesień jednego z portali dużo pewniejszego źródła, jakim jest Kotaku) 20 lutego o godzinie 18.00 czasu Los Angeles Nowego Jorku, co oznacza, że my dowiemy się o tym, co zostanie na nim pokazane 21 lutego o godzinie 0.00. Kotaku twierdzi również, że pokaz będzie transmitowanyna żywo przez sieć. 

Reklama

Przewidywania? "Branża" właściwie nie ma wątpliwości - wierzy, że będzie to nowe PlayStation, co prawda pokazane przed kolejnym Xboksem, choć niekoniecznie szykowane do sklepowej premiery przed konsolą Microsoftu. Pokrywa się to również z informacjami od naszych kontaktów, prawdopodobieństwo, że tak się stanie jest więc bardzo duże. Czekamy!

CD Action
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama