PlayStation, Fortnite i Star Wars podbijają serwis PornHub. O co chodzi?

Nieuchronnie zbliżamy się do końca 2022 roku. Wiele firm przygotowuje właśnie raporty podsumowujące minione dwanaście miesięcy działalności. Obszerne podsumowanie opublikował także popularny portal dla dorosłych - PornHub. Okazuje się, że ze wszystkich graczy, strona ta odwiedzana jest najczęściej przez posiadaczy PlayStation.

Użytkownicy PlayStation najczęstszymi goścmi PornHuba wśród konsolowych graczy

Pracownicy najpopularniejszego serwisu pornograficznego skrupulatnie prześledzili ruch wygenerowany na stronie i w ramach raportu za rok 2022 opublikowali szereg interesujących wniosków. Okazuje się, że najczęstszymi "konsolowymi" gośćmi na rzeczonej platformie są posiadacze PlayStation. Z urządzeń od Sony zarejestrowano bowiem prawie 75% wejść.

Xbox w tej kategorii jest daleko w tyle i legitymuje się wynikiem na poziomie 25%. Poniżej jeden procent udziałów przypadł natomiast konsolom produkowanym przez Nintendo (3DS oraz WiiU). "PlayStation odpowiada za prawie trzy czwarte odwiedzin z konsol do gier, co stanowi wzrost udziału o 20,6% względem roku 2021" - brzmi komunikat.

Reklama

Gwiezdne Wojny, Fortnite i Overwatch także brylują w wyszukiwarce...

Raport PornHuba w dalszej kolejności podaje konkretne hasła, które cieszyły się w mijającym 2022 roku największą popularnością. Wśród produkcji filmowych znajdziemy takie hasła jak: Harley Quinn, Star Wars, 365 Days, Black Widow, Wonder Woman, Sonic, Catwoman, Avengers czy Princess Leia.

Dużo bardziej zaskakujące wydają się z kolei nazwy gier, które w przeglądarce serwisu PornHub brylowały najczęściej. W rankingu popularności na pierwszym miejscu znajdziemy... Fortnite. W dalszej kolejności uplasowały się: Overwatch, Genshin Impact, Minecraft, Pokemon oraz Cyberpunk.

Jeśli zaś chodzi o konkretne postacie z gier, to niedoścignione pierwsze miejsce należy do D.Va z Overwatcha. W wyszukiwarce PornHuba gościły jeszcze: Jenny Mod z Minecrafta, Widowmaker (również z Overwatcha), a także Lady Dimitrescu z Residenta Evila.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | Fortnite | Overwatch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama