PlayStation 4: Zamiast całkowitego wyłączenia lampki w DualShocku 4 będzie jej... przyciemnienie

Lampki przy DualShocku 4 wyłączyć się nie da i nie będzie dało. Ale już zmniejszyć jej jasność jak najbardziej - Sony wpadło na "genialny" pomysł i postanowiło dodać opcję, która pozwoli przyciemnić światło w padzie od PlayStation 4.

Geoff Keighley, prezenter internetowego programu GTTV, przeprowadził niedawno wywiad z Shuhei Yoshidą, prezesem Sony Worldwide Studios. W jego trakcie Japończyk miał powiedzieć, że wkrótce udostępniona zostanie opcja wyłączenia lampki, o czym Keighley postanowił donieść światu na Twitterze.

Okazało się jednak, że to nie do końca tak. Yoshida - również na "ćwierkaczu" - sprostował słowa prezentera GTTV, twierdząc, że nie mówił niczego o wyłączeniu światła, a tylko o jego przyciemnieniu. Funkcja ta pojawi się w najnowszej aktualizacji oprogramowania PlayStation 4 i dzięki niej będzie można zmniejszyć jasność lampki.

Nie pytajcie mnie jednak, dlaczego nie pozwolono jej zgasić całkowicie, bo nie wiem. Skoro da się ją przygasić, to równie dobrze można byłoby wprowadzić opcję jej wyłączenia. Ale postęp jest. Może wkrótce Sony jednak zmieni zdanie?

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy