Reklama

PlayStation 4 otrzymuje darmowy dostęp do polskich i zagranicznych seriali

PlayStation 4 pomimo rewelacyjnej sprzedaży wciąż cierpi na brak dużej liczby ekskluzywnych tytułów nowej generacji.

Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku dedykowanych aplikacji. Wprawdzie na takie usługi jak Netflix musimy jeszcze poczekać, to jednak w końcu najnowsze urządzenie Sony doczekało się darmowych seriali - zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Mowa tu o aplikacji Player.pl (dawniej TVN Player), która właśnie pojawiła się do pobrania za darmo dla użytkowników PlayStation 4. Wprawdzie od dłuższego czasu jest również dostępna dla użytkowników PlayStation 3, jednak wersja na nową konsolę jest wyraźnie szybsza i stabilniejsza - strumieniowy przesył danych odbywa się błyskawicznie i w przeciwieństwie do starszej wersji wyeliminowano długie doczytywanie nawet co kilka minut w trakcie seansu.

Reklama

Za pośrednictwem aplikacji Player.pl użytkownicy PlayStation 4 mogą oglądać m.in. polskie seriale - Lekarze, Prawo Agaty, jak również zagraniczne - Spartakus czy Miasto Cudów. Nie zabrakło również programów dla dzieci - Teletubisie czy Inspektor Gadżet oraz programów rozrywkowych - Kuba Wojewódzki Show, Mam Talent. Aplikację można pobrać z poziomu konsoli lub przechodząc pod ten adres.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku konsol poprzedniej generacji, użytkownicy PlayStation 4 w dalszym ciągu muszą poczekać na konkurencyjną aplikację Ipla od Polsatu - szczegóły dotyczące daty premiery nie są póki co znane.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje