Reklama

PlayStation 4: Dwa nowe modele ujawnione

Zapowiedziano dwa nowe modele PlayStation 4. Jeden na rynek europejski, drugi na japoński, choć prawdopodobnie pojawi się też na zachodzie. Ten pierwszy powinien was zainteresować, bo ma dysk o pojemności 1 TB.

Pokazałbym wam jakieś fajne obrazki przedstawiające nowe modele konsoli, ale oba wyglądają niemal identycznie. Niemal - zapowiedziany dzisiaj w Japonii "lżejszy" model jest nie tylko lżejszy (2,5 kg), ale też całkiem matowy.

To dobrze, bo... zresztą, jeżeli macie jakąś niematową konsolę, to wiecie doskonale, dlaczego to dobrze. Moje Wii U dzień po rozpakowaniu wyglądało jakby przeleżało rok w opuszczonej chacie, a GamePad po pięciu minutach używania jest tłusty jakby go ktoś wrzucił do paczki czipsów.

Ale do konkretów: lżejsze PS4 pobiera też mniej prądu i... to by było na tyle. Jest pewnie zrobiony z jakichś tańszych elementów, ale w sklepie kosztować będzie tyle samo. Jest też model przeznaczony na razie tylko na Europę.

Reklama

Nazywa się Ultimate Player 1 TB Edition i nie wiadomo na razie, czym oprócz tego większego dysku różni się od poprzednikówi. Pewnie niczym. Większy dysk to już coś. Chcielibyście zapewne poznać cenę, ale PlayStation blog w tej kwestii poleca "sprawdzić w lokalnym sklepie".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy