Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PlayerUnkown Battleground's - data premiery na Xbox One

Znamy już oficjalną datę premiery PlayerUnkown Battleground’s w wersji na konsolę Xbox One. Została ona ogłoszona przez producenta, południowokoreańskie studio Bluehole podczas Paris Games Week.

Produkcja ma wkroczyć w fazę wczesnego dostępu za ponad miesiąc, od 12 grudnia. Ci, którzy będą chcieli zasiąść do rozgrywki w dniu premiery, będą zmuszeni wysupłać 30 dolarów. Jednocześnie brak dobrych wiadomości dla posiadaczy konsoli Sony - Bluehole póki co nie planuje wprowadzania swojej gry na Playstation 4.

Reklama

Zamysłem stworzenia wersji na konsolę było maksymalne upodobnienie jej do komputerowego pierwowzoru. Choć początkowo mają występować pewne różnice, to z czasem mają zostać zniwelowane.

Największą z nich jest brak mapy Desert, której na Xboxie póki co nie uświadczymy. Za to dla posiadaczy konsol planowana jest możliwość kupna trzech paczek skórek - Warrior Pack, Accessory Pack oraz Tracksuit Pack.

PlayerUnknown Battleground’s zadebiutowało w marcu tego roku we wczesnym dostępie na komputery stacjonarne. Jej premiera w wersji 1.0 również przewidywana jest na grudzień. Rozgrywka jest strzelanką z perspektywy pierwszej osoby oparta o tryb multiplayer typu Battle Royale.

Zamknięci na niewielkiej wyspie, gracze ścierają się ze sobą, a w jednej bitwie może naraz wziąć udział nawet sto osób. Choć walki najeżone były bugami i daleko było im do oryginału, to sprzedano już ponad 19 milionów kopii, a liczba ta dalej rośnie.

Prawdopodobnie wersja na Xbox przypieczętuje jeszcze sukces wydawniczy produkcji studia Bluehole, ale o tym przyjdzie nam się przekonać po 12 grudnia.

JFK

Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnkown Battleground's

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama