PlayerUnkown Battleground's - data premiery na Xbox One

Znamy już oficjalną datę premiery PlayerUnkown Battleground’s w wersji na konsolę Xbox One. Została ona ogłoszona przez producenta, południowokoreańskie studio Bluehole podczas Paris Games Week.

Produkcja ma wkroczyć w fazę wczesnego dostępu za ponad miesiąc, od 12 grudnia. Ci, którzy będą chcieli zasiąść do rozgrywki w dniu premiery, będą zmuszeni wysupłać 30 dolarów. Jednocześnie brak dobrych wiadomości dla posiadaczy konsoli Sony - Bluehole póki co nie planuje wprowadzania swojej gry na Playstation 4.

Zamysłem stworzenia wersji na konsolę było maksymalne upodobnienie jej do komputerowego pierwowzoru. Choć początkowo mają występować pewne różnice, to z czasem mają zostać zniwelowane.

Największą z nich jest brak mapy Desert, której na Xboxie póki co nie uświadczymy. Za to dla posiadaczy konsol planowana jest możliwość kupna trzech paczek skórek - Warrior Pack, Accessory Pack oraz Tracksuit Pack.

Reklama

PlayerUnknown Battleground’s zadebiutowało w marcu tego roku we wczesnym dostępie na komputery stacjonarne. Jej premiera w wersji 1.0 również przewidywana jest na grudzień. Rozgrywka jest strzelanką z perspektywy pierwszej osoby oparta o tryb multiplayer typu Battle Royale.

Zamknięci na niewielkiej wyspie, gracze ścierają się ze sobą, a w jednej bitwie może naraz wziąć udział nawet sto osób. Choć walki najeżone były bugami i daleko było im do oryginału, to sprzedano już ponad 19 milionów kopii, a liczba ta dalej rośnie.

Prawdopodobnie wersja na Xbox przypieczętuje jeszcze sukces wydawniczy produkcji studia Bluehole, ale o tym przyjdzie nam się przekonać po 12 grudnia.

JFK

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy