Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji Xbox One z kolejnym sukcesem

Microsoft ujawnił nowe dane na temat liczby graczy w PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji Xbox One. Gra cieszy się dużą popularnością.

Jak poinformowali przedstawiciele koncernu z Redmond, do końca ubiegłego roku w sieciową strzelankę na konsoli firmy zagrało ponad 3 miliony osób. Wynik nie musi jednak przekładać się na rzeczywistą sprzedaż, ponieważ określoną kopię tytułu na jednym urządzeniu można uruchomić z pomocą dwóch różnych kont.

Reklama

Produkcja gromadzi wokół siebie jednak coraz większą społeczność, choć sam projekt nadal boryka się z pewnymi problemami. Istotnym kłopotem jest optymalizacja - spadająca liczba wyświetlanych klatek na sekundę potrafi utrudnić wirtualne zmagania.

Twórcy starają się jednak łatać grę oraz rozbudowywać tytuł o następne elementy. Kilka dni temu wydano aktualizację, która wprowadziła opcję zabawy w perspektywie pierwszej osoby, aczkolwiek na razie tylko w przypadku zmagań toczonych w pojedynkę.

Gra stawia na formułę zabawy w stylu battle royale. Setka osób trafia na jedną mapę, a głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali. Zwycięzcą starcia jest uczestnik, który jako ostatni pozostanie żywy na polu bitwy.

PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One dostępne jest we wczesnej wersji w ramach programu Game Preview. Na PC zaś w ubiegłym miesiącu zadebiutowała finalna odsłona produkcji. Oba wydania na razie są rozwijane osobno.

Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnknown's Battlegrounds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje