Reklama

Platige Image zrealizował trailer do gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Sequel popularnej gry RPG z 2004 roku został zaanonsowany po 15 latach od premiery oryginału. "Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2" zapowiada klimatyczny trailer wyprodukowany przez Platige Image.

Paradox Interactive zaanonsował "Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2" jako kontynuację jednej z najbardziej kultowych produkcji RPG w historii branży. "Świat Mroku" w nowej odsłonie zapowiada się naprawdę imponująco, nie tylko jeśli chodzi o fabułę, ale przede wszystkim rozwiązania technologiczne. Gra wykorzystuje technologie ray tracing w czasie rzeczywistym oraz NVIDIA DLSS, która dzięki sztucznej inteligencji zwiększa wydajność renderowania wyraźnych obrazów.

Na miejsce akcji wybrano współczesne Seattle. Gracze będą się wcielać w świeżo przemienionego, który poznaje "Świat Mroku" w ogarniętym przez wampiry mieście.

Reklama

Warszawska ekipa Platige Image na czele z reżyserem filmu, Jakubem Jabłońskim, była odpowiedzialna za cały proces produkcyjny cinematica - od scenariusza aż po udźwiękowienie. Jedynym elementem zrealizowanym poza studiem był voice over, który dograno w Paradox Interactive.

Dużym wyzwaniem projektu był krótki czas przeznaczony na produkcję. Nagrania motion capture zostały zrealizowane z udziałem doświadczonego zespołu kaskaderów.

"Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2" to pierwszy trailer zrealizowany przez studio Platige Image dla Paradox Interactive. Gra pojawi się na pecetach oraz PS4 i Xboksie One na początku 2020 roku. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na jedną z jej trzech edycji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje