Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Planet Coaster – rocznicowe niespodzianki

​Kilka dni temu minął rok od ukazania się Planet Coastera. W związku z tym, odpowiedzialne za nie studio Frontier Developments wzbogaciło grę o nowe aktualizacje.

Najważniejszą z wprowadzonych zmian jest udostępniony edytor scenariuszy. Pozwala on na stworzenie własnych wyzwań, które potem postawić można przed innymi graczami. Mogą tu pojawić się rozmaite cele i warunki rozgrywki, ale kluczowe jest postawienie dobrze prosperującego parku rozrywki.

Reklama

Ponadto wprowadzone zostały trzy rollercoastery - Hop The Gaps, Cascade i Zenith, a także dwie inne maszyny - Zenith i Weishorn. Pozwoli to wzbogacić park o nowe atrakcje, co pozwoli przyciągnąć do niego więcej odwiedzających. Dla nich też przeznaczona zostały wprowadzone właśnie ławeczki. Co prawda to tylko drobnostka, ale pozwoli wesołemu miasteczku jeszcze bardziej upodobnić się do realnych miejsc.

Ostatnią z nowości są budynki zarządzania kadrą, w których pracownicy parku będą mogli odpocząć i zregenerować siły, a także otrzymać trening.

Planet Coaster jest grą strategiczno-ekonomiczną, która pozwoli zbudować własne wesołe miasteczko. Celem gracza jest takie rozwijanie parku rozrywki, aby jak najlepiej wpasować się w gusta odwiedzających, a przez to pozyskać więcej funduszy dla dalszego rozwoju. Ważne jest przy tym monitorowanie ich konkretnych pragnień, które pozwolą lepiej dostosować się do ich potrzeb.

JFK

Dowiedz się więcej na temat: Planet Coaster

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje