Reklama

Plane Mechanic Simulator sprzedaje się bardzo dobrze

​Polska firma wydawnicza Movie Games poinformowała, że sprzedaż Plane Mechanic Simulator w programie Early Access na Steamie przekroczyła już liczbą 40 tysięcy egzemplarzy. To imponujący rezultat, jeśli weźmiemy pod uwagę, że od premiery mija dzisiaj dokładnie tydzień.

Odpowiedzialne za produkcję Disaster Studio zajmuje się nie tylko rozszerzeniem zakresu dostępnych treści, ale przygotowuje także konwersje na konsole: PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. W planach na dalszą przyszłość jest również przeniesienie produkcji na urządzenia mobilne.

Plane Mechanic Simulator to symulator mechanika samolotów angielskich sił powietrznej - Royal Air Force. Akcja gry ma miejsce w czasach Bitwy o Anglię. Zadaniem gracza jest naprawa i utrzymanie na najwyższym mechanicznym poziomie legendarnych maszyn lotniczych.

Reklama

Jako mechanik zajmujemy się kilkoma maszynami: Supermarine Spitfire Mk.1, De Havilland Tiger Moth i De Havilland Mosquito. Samoloty odtworzone są z najwyższą precyzją, umożliwiając graczowi interakcję z ponad 800 elementami do naprawy i rozbiórki.

Wcielając się w rolę członka ekipy naziemnej, mamy do dyspozycji tryb klasyczny i tryb misji, w którym zostajemy przypisani do jednego z pilotów, stając się tym samym współodpowiedzialnym za jego sukcesy i porażki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje