Plan zdjęciowy Uncharted w końcu ruszył. Oto Tom Holland jako Nathan Drake

​Ten film powstaje od tak dawna, że większość z nas już chyba zwątpiła, że kiedykolwiek trafi na ekrany, tymczasem...

Po 10 latach przygotowań i przecieków, co najmniej 6 reżyserach zaangażowanych w projekt przed ogłoszonym w lutym Rubenem Fleischerem i powszechnym zwątpieniu fanów legendarnej serii wydaje się, że Uncharted w końcu dostanie swój długo wyczekiwany film! Co więcej, zdjęcia miały ruszyć już wcześniej, ale plany wytwórni pokrzyżowała pandemia koronawirusa, ale teraz - w nowym reżimie sanitarnym - aktorzy wrócili na plan, dzięki czemu po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak Tom Holland prezentuje się w roli Nathana Drake’a.

Aktor sam wrzucił stosowną fotkę na swój Instagram, więc wszystko jest już oficjalne i nie da się ukryć, że zapowiada się świetnie. Co prawda dopóki nie zobaczymy efektów końcowych, dopóty będziemy wątpić w jakość filmowego Uncharted, bo doświadczenie przez lata nauczyło nas, że trudno się robi adaptacje gier. Większość podobnych wysiłków nie jest warta oglądania, szczególnie w zderzeniu ze świetnymi produkcjami platform streamingowych, więc pozostaje tylko trzymać kciuki.

Reklama

Jak możemy przeczytać na oficjalnym twitterowym koncie filmu, film trafi na ekrany kin 15 lipca 2021 roku, o ile oczywiście pozwoli na to sytuacja pandemiczna na świecie. Co więcej, mamy jeszcze jeden dowód na to, że plan do Uncharted naprawdę ruszył, bo pojawił się na nim nawet sam Nolan Northa, który jak wszyscy dobrze pamiętamy użyczał głosu Drake’owi w grze, czym pochwalił się na Twitterze:

Z tym lustrem to nieco poszalał, zwłaszcza w kontekście Toma Hollanda, który pomimo swoich 24 lat wciąż wygląda jak dorastający nastolatek! A mówiąc już całkiem serio, na pierwszy rzut oka aktor znany z roli Spider-Mana i świetnej roli w ostatnim hicie Netflixa, tj. Diabeł wcielony, faktycznie wygląda nieco za młodo, ale być może w całym “unchartedowym" otoczeniu nie będzie to przeszkadzało. Tak czy inaczej, byle do lata.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy