Reklama

Pillars of Eternity II na nowym zwiastunie

Ukazał się nowy zwiastun gry Pillars of Eternity II: Deadfire. Przypomnijmy, że premiera tej produkcji ma odbyć się w pierwszym kwartale 2018 roku.

Choć sam trailer jest dosyć krótki, przez co nie mógł zaprezentować zbyt wiele, to jednak udało się pokazać w nim kilka elementów rozgrywki. Na początku filmiku usłyszeć można fabularny wstęp, który bezpośrednio wprowadza graczy w fabułę drugiej części produkcji.

Koncentrować się ona będzie na powrocie do świata śmiertelników boga światła i odrodzenia - Eothasa, który wydostając się z dotychczasowego uwięzienia nieomal zabija głównego protagonistę. Celem rozgrywki będzie znalezienie bóstwa i odzyskanie duszy.

Większość zwiastuna poświęcona jest walce, w tym z użyciem efektownych zaklęć. Ponadto zobaczyć możemy trochę świata, którego przemierzać będą bohaterowie. Pojawią się różne strefy klimatyczne, takie jak pustynie, bagna, czy wybrzeża. Ukazano również statki, dzięki którym drużyna będzie mogła podróżować po obszarach wodnych.

Reklama

Pillars of Eternity II to kontynuacja produkcji wydanej w 2015 roku przez Obsidian Entertainment, która była reklamowana jako duchowy spadkobierca serii Baldur’s Gate. Sequel przeniesie akcję do znajdującego się na wschodzie archipelagu Deadfire.

Co ważne, wybory podjęte w pierwszej części mają mieć wpływ na rozgrywkę, jeśli postanowimy zachować zapisany stan naszej gry. Poza wprowadzeniem nowych postaci i przeciwników, zaimplementowany został system dynamicznej pogody i rozwinięto relacje głównego bohatera z jego towarzyszami.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje