Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pillars of Eternity 2: Deadfire otrzyma polską wersję

​Zbiórka na Pilars of Eternity 2: Deadfire cieszy się ogromną popularnością - potrzebne fundusze zgromadzono w niecałą dobę. Akcja trwa jednak nadal i udało się przekroczyć kolejny próg finansowy, co powinno szczególnie przypaść do gustu rodzimym graczom.

Obecnie na koncie gry znajduje się 1,87 miliona dolarów. Tym samym osiągnięto trzeci z celów dodatkowych, który warunkowany był zdobyciem 1,8 miliona dolarów - produkcja zostanie wydana w polskiej wersji językowej.

Reklama

To jednak nie wszystko - twórcy obiecują też, że tytule znajdzie się kolejna postać, która będzie mogła towarzyszyć bohaterowi prowadzonemu przez graczy. Mowa o Xoti - kobiecie będącej kapłanką i mniszką.

Kolejny cel dodatkowy ustawiono na 2 miliony dolarów. Jeśli uda się zgromadzić wspomnianą kwotę, w grze znajdzie się system pozwalający programować zachowania kompanów. Poza tym zaimplementowana zostanie hiszpańska wersja językowa.

Akcja Pillars of Eternity 2: Deadfire osadzona będzie tuz po wydarzeniach z pierwszje części. Twórcy obiecują też, że pojawi się możliwość przeniesienia zapisanych stanów rozgrywki z oryginału i kontynuowanie zabawy stworzoną wcześniej postacią. Premierę wstępnie zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Dowiedz się więcej na temat: Pillars of Eternity 2: Deadfire

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje