Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwszy zwiastun Ritual od twórców Serial Cleaner utrzymany jest w klimacie Dzikiego Zachodu

​Polskie studio iFun4All, które znane jest przede wszystkim z udanego Serial Cleaner, opublikowało pierwszy zwiastun swojego nowego projektu - Ritual.

Nagranie trwa zaledwie pół minuty i nie przedstawia żadnych fragmentów rozgrywki. Materiał składa się z ujęć utrzymanych w atmosferze budzącej skojarzenia z westernem - nie zabrakło więc kowboja z rewolwerem w ręku.

Reklama

To jednak nie dziwi, ponieważ odpowiedzialni za produkcję developerzy nie ukrywali, że fabuła inspirowana jest filmami osadzonymi na Dzikim Zachodzie. W tytule gracze pokierują poczynaniami młodego łowcy nagród, który otrzymuje zadanie odeskortowania tajemniczej dziewczyny do rodzinnego domu.

Szybko okazuje się jednak, że misja nie jest prosta, ponieważ na podopieczną bohatera czyhają groźne stwory. Próbując dotrzeć do celu i uniknąć śmierci z rąk bestii, para zwiedzi rozmaite "groteskowe" lokacje.

Powstająca gra przedstawi wydarzenia z perspektywy kamery zawieszonej nad planszą. W walce z przeciwnikami łowca nagród skorzysta jednak nie tylko z tradycyjnej broni palnej, ale i wielu dodatkowych narzędzi, w tym mikstur wspomagających, pułapek i budowanych barykad.

Większość elementów ekwipunku bohater będzie jednak musiał skonstruować z pomocą zdobywanych w trakcie rozgrywki surowców. Autorzy podkreślają, że kluczem do sukcesu w ich produkcji jest nie tyle umiejętne strzelanie, co rozsądne zarzadzanie posiadanymi surowcami.

Dokładna data premiery Ritual nie jest znana, ale tytuł powinien zadebiutować w drugiej połowie bieżącego roku. Produkcja zmierza na PC oraz bliżej niesprecyzowane konsole (zapewne mowa o Xbox One i PlayStation 4). Wspomniany projektu można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Ritual

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje