Pierwszy odcinek przygodówki Minecraft: Story Mode za darmo także na Steamie

​Studio Telltale Games przygotowało ciekawą akcję dla osób, które dotychczas nie miały okazji zagrać jeszcze w przygodówkę Minecraft: Story Mode. Twórcy udostępnili pierwszy odcinek za darmo.

Epizod do tej pory można było sprawdzić bezpłatnie, ale tylko na komputerach Windows 10. Teraz jednak developerzy zdecydowali się rozszerzyć ofertę także o wersję, która sprzedawana jest na platformie Steam.

Jednocześnie jednak podkreślono, że akcja potrwa tylko przez określony czas. Tyle tylko, że developerzy nie sprecyzowali, kiedy dokładnie promocja zakończy się. Warto więc się pospieszyć - wystarczy dodać odcinek do swojej biblioteki w usłudze Valve (TUTAJ).

To jednak nie wszystko. Na Steamie trwa obecnie wielka jesienna wyprzedaż, w ramach której obniżono ceny wielu zróżnicowanych tytułów. Wśród produkcji, które można nabyć taniej, jest też pakiet czterech pozostałych odcinków Minecraft: Story Mode. Zestaw kupić można za 11,49 euro, czyli około 51 zł. Za podobną kwotę zdobyć można też paczkę trzech dodatkowych rozdziałów.

Reklama

W produkcji gracze przejmuje kontrolę nad niejakim Jessem, który wraz z grupą towarzyszy rusza na poszukiwania członków legendarnego Zakonu Kamienia - grupy mogącej uratować świat. Rozgrywka nie odbiega zbytnio od wcześniejszych gier Telltale Games - zabawa polega na rozmowach z napotykanymi postaciami, braniu udziału w sekwencjach zręcznościowych i podejmowaniu decyzji wpływających na dalszą fabułę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Minecraft: Story Mode

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy