Reklama

Pierwszy gameplay z Nioh 2

​Jutro rozpoczynają się zamknięte testy gry akcji Nioh 2, kontynuacji udanej produkcji z 2017 roku. W celu zachęcania graczy do zapisywania się, deweloperzy z Team Ninja przygotowali także pierwszy trailer rozgrywki, prezentujący dynamiczne starcia głównego bohatera z przeróżnymi demonami.

Testy potrwają od 24 maja do 2 czerwca. Twórcy wyjaśnili na Twitterze, że faza alpha ma pomóc "w zebraniu opinii na temat prac". Dlatego też - by móc dokładnie przejrzeć wszystkie uwagi i wnioski na temat produkcji, liczba osób zapraszanych do tych wczesnych testów produkcji będzie ograniczona.

"By upewnić się, że damy sobie radę z wszystkimi zgłodzeniami, nie mamy obecnie planów na rozszerzenie testów, ale wyglądajcie dodatkowych informacji w naszych kanałach społecznościowych" - wyjaśnia Team Ninja w oficjalnym komunikacie na Twitterze.

Reklama

Jeśli jednak przyjrzeć się historii pierwszej odsłony serii, to gracze zapewne dostaną jeszcze co najmniej jedną okazję na sprawdzenie Nioh 2 przed premierą. Pierwszy tytuł także był intensywnie testowany, a twórcy pilnie wsłuchiwali się w opinii oraz sugestie graczy.

Nioh 2 zapowiedziano na targach E3 w ubiegłym roku, za pośrednictwem krótkiego zwiastuna. Obecnie wiemy niewiele na temat produkcji, lecz ważnym elementem ma być podobno dużo bardziej rozbudowany system modyfikowania wyglądu prowadzonej przez graczy postaci.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy