Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwszy gameplay z Mortal Kombat 11

​Warner Bros. opublikowało pierwszy materiał z rozgrywki w Mortal Kombat 11, kolejnej odsłonie zasłużonej serii bijatyk. Powraca cała plejada dobrze znanych postaci i - jak można się domyślać - jest bardzo brutalnie, z mnóstwem okrutnych fatality na czele. Premiera 23 kwietnia.

Podczas specjalnej imprezy dowiedzieliśmy się, że przygotowano 25 postaci. Powracają legendy, takie jak Raiden, Baraka, Scorpion, Sub-Zero, Sonya oraz Skarlet. Kompletnym debiutantem będzie choćby Geras, dysponujący umiejętnością kontrolowania czasu oraz ataki związanymi z piaskiem.

Reklama

Na tym zabawy z czasem się nie kończą, ponieważ podobne talenty ma także niejaka Kronika, która z ich pomocą przemieszcza się w przeszłość, by dołączyć do turnieju Mortal Kombat na samym początku. Brzmi sensownie. Chyba.

Idąc dalej, wśród powrotów jest także Shao Kahn, choć ten dostępny jest wyłącznie dla graczy decydujących się na zamówienia przedpremierowe. Do tego Sonya Blade, dla której głos podłoży sama Ronda Rousey, w przeszłości gwiazda mieszanych sztuk walki UFC, obecnie w WWE.

Jeśli o mechanice rozgrywki mowa, także nie obejdzie się bez pewnych zmian. "Fatal Blows" to teraz ciosy "rentgenowskie", prezentujące łamiąc się kości, a brutality przemianowano na "Crushing Blows".

Większe przełożenie na rzeczywistą zabawę będzie jednak miał system "perfekcyjnych bloków". Jeśli wykonamy blok w idealnym momencie, otrzymamy ułamek sekundy na przeprowadzenie kontry. Mortal Kombat 11 ukaże się 23 kwietnia na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 11

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje