Pierwszy dodatek do Watch Dogs 2 ukaże się później

W przyszłym tygodniu na konsoli PlayStation 4 miało zadebiutować pierwsze DLC do Watch Dogs 2. Twórcy nieoczekiwanie opóźnili jednak premierę. Na szczęście poślizg nie jest duży.

Jak poinformowali przedstawiciele Ubisoftu, rozszerzenie o nazwie T-Bone Content Bundle ukaże się 22 grudnia na PS4. Nie podano jednak powodów, dla których zdecydowano się na przełożenie premiery, która pierwotnie miała odbyć się 14 grudnia.

W planach są także wersje na pozostałe platformy docelowe podstawowego Watch Dogs 2, a więc na PC i Xbox One. Na mocy podpisanej z Sony umowy, zadebiutują jednak miesiąc później. Twórcy ujawnili, że pojawią się 24 stycznia przyszłego roku.

Samo rozszerzenie składać się będzie z przedmiotów powiązanych z T-Bonem - twórcą systemu ctOS, którego gracze mogli poznać w pierwszej odsłonie cyklu. W DLC znajdzie się zestaw ubrań oraz pojazd - zmodyfikowany i uzbrojony autobus szkolny.

Reklama

Dodatek zawierać będzie też nowy poziom trudności do wariantu współpracy. Tym razem użytkownicy wspólnymi siłami będą starali się powstrzymać wyposażonego w "zaawansowaną broń" grenadiera.

Ponadto 19 grudnia rozpocznie się T-Bone Challenge - wydarzenie, w ramach którego przez najbliższe cztery tygodnie co siedem dni uruchamiane będzie nowe wyzwanie. W zamian za wykonanie zadań gracze otrzymają wirtualną walutę oraz dodatkową skórki dla auta lub torbę dla Marcusa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Watch Dogs 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy