Pierwsze rozszerzenie do Tyranny - Bastard's Wound

​Na targach Gamescom ogłoszono datę premiery produkcji oraz wypuszczono nowy zwiastun. DLC do produkcji Obsydian Entertainment wyjdzie w pierwszym tygodniu następnego miesiąca.

Tyranny jest to gra cRPG, stworzona na wzór klasycznych produkcji tego gatunku, takich jak "Baldur’s Gate". Za Tytuł odpowiedzialne jest studio Obsydian Entertainment, które na swoim koncie ma ogromny sukces, jakim się okazało "Pillars of Eternity".

W rozgrywce Tyranny wcielamy się w sędziego i kata, w słowo i rozkaz Kyrosa - władcy, który podporządkował sobie cały świat i wszystkie nacje. Gra nie odniosła takiego sukcesu na jaki liczyli twórcy, jednak postanowili nie zapominać o produkcji i nadal dostaje ona wsparcie.

Bastard’s Wound odda graczom do eksploracji nowy region, w którym społeczeństwo niegodzące się na tyranię Kyrosa zaczęło się rozrastać. Zadanie jakie będzie czekać na gracza, będzie w dużej mierze uzależnione od tego jakim sposobem zakończył podstawową wersję gry.

Reklama

Dodatek rozszerza również wątki fabularne Barika, Lantry'ego oraz Zwrotki, a także pozwala poznać nowe szczegóły na temat plemienia Zwierzyc. Tyranny: Bastard’s Wound ukaże się już 7 września.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy