Reklama

Pierwsze rozszerzenie do Far Cry 5 z datą premiery

​Ubisoft przedstawił dokładną datę premiery Mrocznych godzin - pierwszego fabularnego rozszerzenia do Far Cry 5.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, DLC ujrzy światło dzienne na początku przyszłego miesiąca - 5 czerwca. Tego dnia zadebiutuje na trzech platformach sprzętowych, czyli PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

W dodatku gracze pokierują poczynaniami Wendella Rendlerra, którego można było spotkać na terenie hrabstwa County w podstawowym wydaniu produkcji. Bohater jest weteranem wojny wietnamskiej. Rozszerzenie skupi się właśnie na wspomnianym konflikcie.

Póki co nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat rozgrywki. Na razie wiadomo, że w trakcie zabawy użytkownicy rozprawią się z żołnierzami Wietkongu oraz spróbują uratować porwanych przez oponentów towarzyszy broni.

Reklama

Mroczne godziny wyceniono na równowartość 12 dolarów (około 44 zł). DLC wejdzie również w skład przepustki sezonowej, którą na PC można kupić za 119 zł, a na Xbox One i PS4 za odpowiednio 123,99 zł i 125 zł.

Ubisoft zamierza jeszcze wydać dwa rozszerzenia - Marsjańską pułapkę i Do licha, zombie. Akcję pierwszego osadzono na tytułowej Czerwonej Planecie, a drugie pozwoli zmierzyć się z zombie. Dokładne terminy debiutu dodatków nie są znane, choć powinny trafić do sprzedaży w lipcu i sierpniu.

Poniżej można obejrzeć zwiastun Mrocznych godzin:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje