Pierwsze materiały prezentujące nową mapę w PUBG

​Twórcy popularnego PlayerUnknown's Battlegrounds opublikowali film z okazji pierwszej rocznicy debiutu wczesnej wersji gry w programie Early Access na Steamie. W nagraniu znalazły się ujęcia przedstawiające nową mapę.

Końcówka materiału prezentuje kilka krótkich scen pokazujących powstającą planszę. Nie zabrakło krajobrazów z budynkami oraz wodą, a także fragmentów potyczek, które rozegrano na terenie przygotowywanej areny.

Akcję lokacji osadzono na wyspie z zabudowaniami utrzymanymi w architekturze kojarzonej z Azją Południową. Warto zaznaczyć, że mapa jest dużo mniejsza od dotychczasowych, ponieważ mierzy 4 na 4 kilometry. Dla porównania - wymiary Erangel i Miramar wynoszą 8 na 8 kilometrów. Podkreślono, że ze względu na swoją wielkość, obszar pozwoli toczyć intensywniejsze, szybsze oraz krótsze starcia.

Reklama

Na początku przyszłego miesiąca plansza powinna zawitać na serwery testowe produkcji, choć dokładnego terminu nie ujawniono. Developerzy liczą, że opinie oraz uwagi zgłaszane przez graczy umożliwią dopracowanie terenu.

Studio odpowiedzialne za strzelankę ma w zanadrzu jeszcze jedną mapę. Szczegółów na temat poziomu nie ujawniono zbyt wiele - wiadomo jedynie, że będzie miał tradycyjne rozmiary, a więc 8 na 8 kilometrów. Podobnie jak tropikalna "miejscówka", w pierwszej kolejności zawita na serwer testowy.

PUBG stawia na formułę zabawy w stylu battle royale. Setka osób trafia na jedną lokację, a głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali. Zwycięzcą danego meczu jest uczestnik, który jako ostatni pozostanie żywy na polu bitwy.

Wspomniany film prezentujący nową mapę można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnknown's Battlegrounds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy