Reklama

Pierwsze informacje o Alien: Isolation

Coraz więcej szczegółów o nowej grze z ksenomorfami od studia The Creative Assembly pojawia się w sieci.

Niedawno do internetu wyciekły pierwsze obrazki z produkcji, a teraz otrzymaliśmy konkretne informacje w postaci zapowiedzi. I potwierdzoną datę premiery. W cyfrowym sklepie Xbox Games Store pojawiła się karta katalogowa Alien: Isolation - najnowszej gry z Obcymi, nad którą pracuje studio The Creative Assembly.

Fakt istnienia produkcji potwierdzono już jakiś czas temu, a niedawno SEGA zarejestrowała znak towarowy z jej tytułem. Z opisu wynika, że będzie to survival horror osadzony w piętnaście lat po wydarzeniach z pierwszego "Obcego".

Reklama

Gracze mają wcielić się w Amandę - córkę Ellen Ripley - która stara się odkryć prawdę stojącą za zniknięciem matki. Dziewczyna będzie musiała zmierzyć się zarówno z groźnymi ksenomorfami, jak i gotowymi na wszystko w obliczu zagrożenia ludźmi. Wspomina się o zbieraniu zasobów oraz znajdowaniu rozwiązań na różnego rodzaju problemy.

Z karty katalogowej Alien: Isolation wynika, że w grze pojawi się nie tylko kampania fabularna, ale także tryb kooperacji - tak sieciowy (dla czterech osób), jak i lokalny (dla dwóch). Nie zabraknąć ma też multiplayera dla maksymalnie czterech graczy.

I najważniejsze - gra ukaże się pod koniec roku 2014 na platformy obecnej i mijającej generacji. Poniżej możecie zobaczyć materiał z rozgrywką z Alien: Isolation oraz dwa zwiastuny:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne