Reklama

Pierwsza w historii premiera kompletu strojów piłkarskich w metaversum gry Roblox

​Firma PUMA oraz Manchester City prezentują trzeci komplet strojów na sezon 2022/23. Nowy zestaw został po raz pierwszy zaprezentowany w świecie Roblox, dając graczom możliwość odkrywania i interakcji z nowymi koszulkami w ramach doświadczenia PUMA and the Land of Games. Trzeci komplet "The Citizens" celebruje kreatywność Manchesteru dzięki palecie kolorów Fizzy Light i Parisian Night oraz odważnym detalom inspirowanym sztuką uliczną tego miasta.

Specjalne wydarzenie w metaversie

Tylko przez ograniczony czas w grze Roblox będzie można zobaczyć domowy i trzeci zestaw Manchesteru City. Wydarzenie to przyniesie także nowe, stworzone przez społeczność produkty, nowe elementy ubioru warstwowego oraz aktualizacje innych aktywności. W ramach premiery zostanie otwarty portal pomiędzy doświadczeniem Man City's Blue Moon w Roblox, dając odwiedzającym szansę na zdobycie darmowego przedmiotu poprzez dołączenie do obu wydarzeń.

Dodatkowo przez pierwsze dwa tygodnie od premiery użytkownicy, którzy rywalizują i wygrywają w Football Rush w PUMA i Land of Games, mogą otrzymać darmową cyfrową koszulkę Manchester City. Wszyscy pozostali użytkownicy będą mieli możliwość zakupu nowego, cyfrowego trzeciego zestawu Manchester City w sklepie ze sprzętem PUMA w Roblox.

Reklama

Trzeci zestaw strojów Manchesteru City na sezon 2022/23 jest już dostępny na PUMA.com, Land of Games na Robloxie oraz u wybranych partnerów handlowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy