Pierwsza cześć serii Dead Space do pobrania za darmo

/materiały prasowe

Electronic Arts przygotowało niespodziankę dla posiadaczy PC. Przez pewien czas za darmo mogą pobrać pierwszą odsłonę cyklu Dead Space.

Aby zdobyć produkcje, wystarczy wejść na kartę produktu tytułu w usłudze Origin - TUTAJ. Następnie należy wcisnąć przycisk "dodaj do biblioteki", po czym gra zostanie na stałe przypisane do konta użytkownika w platformie.

Produkcja jest kolejnym prezentem rozdawanym przez EA na komputerach osobistych. Oczywiście promocja obowiązuje tylko przez określony czas, aczkolwiek nie sprecyzowano, kiedy oferta dobiegnie końca. Trzeba się więc pospieszyć.

Reklama

Akcję Dead Space osadzono w przyszłości, a konkretnie w 2508 roku. Gracze wcielają się w Isaaka Clarke’a - inżyniera, który odpowiada na sygnał alarmowy wysłany przez statek USG Ishimura. Kiedy bohater dociera do jednostki, odkrywa, że załoga zginęła.

To jednak nie wszystko, ponieważ zwłoki przekształciły się nekromorfy - stwory odporne na konwencjonalne metody walki. Kreatury wyeliminować można jedynie poprzez odcinanie poszczególnych części ciał. Nawet jeżeli jednak stracą nogi, nadal będą przemieszczać się w kierunku podopiecznego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dead Space

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy